Poštovné a doprava

Spôsob dopravy Do 40 EUR Nad 40 EUR
Zásielkovňa     2,50 zdarma
Slovenská pošta - expres balík na poštu 3,90 zdarma
Slovenská pošta - expres balík do ruky   4,10 zdarma
DPD kuriér 4,90 zdarma
Osobný odber zdarma zdarma

DORUČENIE TOVARU

Slovenská pošta

  • Tovar na území SR posielame expres poštovým kuriérom (s doručením na poštu alebo na adresu - služba expres balík do ruky alebo expres balík na poštu).

  • Podľa skúseností našich zákazníkov býva tovar zväčša doručený už následujúci pracovný deň po odoslaní.
  • V prípade, že Vás poštový doručovateľ nezastihne na dodacej adrese, zanechá vo vašej schránke oznámenie o doručení zásielky na pošte, s informáciou, kde bude Váš balíček uložený 14 dní. 

Kuriér DPD

  • Rýchle a spoľahlivé doručenie zásielky. Zásielka je doručená hneď následujúci deň po odoslaní.
  • Pred doručením Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať.

  • Pri platbe na dobierku zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti alebo po novom môžete platiť aj platobnou kartou (DPD kuriér je vybavený platobným terminálom).

Zásielkovňa

Pokiaľ máte v blízkosti výdajné miesto Zásielkovne, môžete si vybrať túto možnosť.

My zásielku pripravíme, odošleme cez zásielkovňu , ktorá Vám následne pošle číslo balíka na sledovanie a taktiež Vás bude informovať, keď zásielka dorazí na výdajné miesto, ktoré ste si vybrali a môžete si ju ísť vyzdvihnúť ( príde Vám sms a mail s heslom). Zásielku si od tejto chvíle môžete vyzdvihnúť do 7 dní. Zásielku nemusíte prevziať osobne, môžete poslať aj niekoho z rodiny atď., nakoľko nemusíte ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. V prípade, že potrebujete prísť neskôr ako do 7 dní, môžete zásielkovni poslať spätnú sms a úložná doba balíka bude predĺžená o 21 dní.

Zásielka zvykne byť na výdajnom mieste už na ďalší pracovný deň od nášho odoslania, najneskôr potom do 2 prac. dní.

Výdajné miesto si vyberáte priamo v objednávkovom procese po zakliknutí možnosti dopravy Zásielkovňa. Všetky pobočky zásielkovne nájdete na tejto stránke: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Osobný odber

Tovar si môžete osobne vyzdvihnúť a zaplatiť v našej kancelárii na adrese Dvory 18. Pri výbere tohto spôsobu objednaný tovar pripravíme a následne Vám pošleme e-mail, že Váš tovar je pripravený k odberu.