Doprava a platba

Uvedené ceny dopravy platia len pre doručenie na území Slovenskej republiky, v prípade zaslania zásielky do zahraničia nás prosím najskôr kontaktujte.

Do 40 EUROd 40-80 EURNad 80 EUR
Slovenská pošta3,90zdarmazdarma
Kuriér DPD4,904,90zdarma
Zásielkovňa1,901,90zdarma
Osobný odber v Púchovezdarmazdarmazdarma

DORUČENIE TOVARU

Slovenská pošta

  • Tovar na území SR posielame poštou podľa veľkosti a hodnoty - ako doporučený list alebo poistený list.

  • Všetky objednávky posielané Slovenskou poštou, posielame 1. triedou, aby ste zakúpený tovar mali čo najskôr.
  • Doba dodania zásielky je najneskôr do 3 pracových dní od vyexpedovania zásielky. Podľa skúseností našich zákazníkov býva tovar zväčša doručený už následujúci pracovný deň po odoslaní.
  • V prípade, že Vás poštový doručovateľ nezastihne na dodacej adrese, zanechá vo vašej schránke oznámenie o doručení zásielky na pošte (žltý lístok), s informáciou, kde bude Váš balíček uložený 18 dní. 

Kuriér DPD

  • Rýchle a spoľahlivé doručenie zásielky. Zásielka je doručená hneď následujúci deň po odoslaní.
  • Pred doručením Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať.
  • Pri platbe na dobierku zaplatíte priamo kuriérovi v hotovost alebo platobnou kartou (kuriér je vybavený platobným terminálom).
  • Služby kuriéra doporučujeme využiť pri doručovaní do väčších miest, kde Slovenská pošta nebýva podľa našich skúseností najspoľahlivejšia.

Zásielkovňa

Pokiaľ máte v blízkosti výdajné miesto Zásielkovne, môžete si vybrať túto možnosť.

My zásielku pripravíme, odošleme cez zásielkovňu , ktorá Vám následne pošle číslo balíka na sledovanie a taktiež Vás bude informovať, keď zásielka dorazí na výdajné miesto, ktoré ste si vybrali a môžete si ju ísť vyzdvihnúť (príde Vám sms a mail s heslom). Zásielku si od tejto chvíle môžete vyzdvihnúť do 7 dní. Zásielku nemusíte prevziať osobne, môžete poslať aj niekoho z rodiny atď., nakoľko nemusíte ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. V prípade, že potrebujete prísť neskôr ako do 7 dní, môžete zásielkovni poslať spätnú sms a úložná doba balíka bude predĺžená o 21 dní.

Zásielka zvykne byť na výdajnom mieste už na ďalší pracovný deň od nášho odoslania, najneskôr potom do 2 prac. dní.

Výdajné miesto si vyberáte priamo v objednávkovom procese po zakliknutí možnosti dopravy Zásielkovňa. Všetky pobočky zásielkovne nájdete na tejto stránke: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Osobný odber

Tovar si môžete osobne vyzdvihnúť a zaplatiť v našej kancelárii na adrese Dvory 18. Pri výbere tohto spôsobu objednaný tovar pripravíme a následne Vám pošleme e-mail, že Váš tovar je pripravený k odberu. Viac informácií nájdete v sekcii Osobný odber.

PLATBA ZA TOVAR

Dobierkou

Najpoužívanejší spôsob platby. Tovar Vám pošleme hneď a zaplatíte ho až pri doručení. Tento spôsob je možný len pre zásielky do Slovenskej rebubliky a Českej republiky.

Internet banking - Platba cez TrustPay

Tento spôsob je čoraz viac používaný. Využiť ho môže každý, kto má zriadený bankový účet a k nemu internet banking. Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí tlačidlo Uradiť - po kliknutí na jeho ikonu budete presmerovaní na zabezpečenú stránku Trust Pay, kde si vyberiete ikonu Vašej banky a zaplatíte pomocou platobných údajov, ktoré sa Vám zobrazia.

Platba platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club)

logo

Po odsúhlasení Vašej objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zaplatíte kreditnou alebo debentou kartou VISA, VISA Electron, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Na rozdiel od internet bankingu zadávate namiesto čísla účtu údaje o Vašej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatrabanky a my sa k žiadnej informácii o Vašej karte nedostaneme.

V hotovosti

Tento spôsob platby je možný len pri osobnom odbere v Púchove.